Fotos


TBWA\Vilnius projektas "Varom už Lietuvą" TBWA\Vilnius projektas "Varom už Lietuvą" Павел, мы от всего сердца благодарны тебе за твое участие в нашем торжестве, за твои старания и за твое умение сделать так чтобы не скучал ни один гость! Благодаря тебе наша свадьба прошла весело и интересно, очень понравились все твои задумки и конкурсы. Осталось большое впечатление и удовлетворение от того как все прошло, что не только  мы, но и все наши гости, друзья очень остались довольны. Все было великолепно, огромное за все спасибо и удачи тебе во всех дальнейших мероприятиях! С огромной благодарностью Елена и Виталий. Павел, мы от всего сердца благодарны тебе за твое участие в нашем торжестве, за твои старания и за твое умение сделать так чтобы не скучал ни один гость! Благодаря тебе наша свадьба прошла весело и интересно, очень понравились все твои задумки и конкурсы. Осталось большое впечатление и удовлетворение от того как все прошло, что не только мы, но и все наши гости, друзья очень остались довольны. Все было великолепно, огромное за все спасибо и удачи тебе во всех дальнейших мероприятиях! С огромной благодарностью Елена и Виталий. Violeta ir Vitalijus: Esame labai dėkingi už nuostabiai pravestą mūsų vestuvių vakarėlį. Ačiu už tai, kad padėjai padaryti vakarą linksmu ir nepamirštamu kiekvienam jame dalyvaujančiam. Puikios idėjos, nuostabi DJ muzika. Ačiū už lengvą nuotaiką ir apskritai už pagalbą :) Linkime kuo geriausios sėkmės tavo darbuose :) Violeta ir Vitalijus: Esame labai dėkingi už nuostabiai pravestą mūsų vestuvių vakarėlį. Ačiu už tai, kad padėjai padaryti vakarą linksmu ir nepamirštamu kiekvienam jame dalyvaujančiam. Puikios idėjos, nuostabi DJ muzika. Ačiū už lengvą nuotaiką ir apskritai už pagalbą :) Linkime kuo geriausios sėkmės tavo darbuose :) Śmigus dyngus @DKP 2011.04.25 Śmigus dyngus @DKP 2011.04.25 Daivos Urbaitytės paveikslų paroda. Daivos Urbaitytės paveikslų paroda. Daivos Urbaitytės paveikslų paroda. Daivos Urbaitytės paveikslų paroda.
Ieva ir Žilvinas: kad Jūsų diena būtų gražiausia, tegu visos gražiausios akimirkos būna šią dieną šalia jūsų. Tegu tas akimirkas palydi žmonės, kurie sukurti tam daryti. Ačiū Pavelui už prisidėjimą ir šypsenas sukurtas mūsų dienai ;] Ieva ir Žilvinas: kad Jūsų diena būtų gražiausia, tegu visos gražiausios akimirkos būna šią dieną šalia jūsų. Tegu tas akimirkas palydi žmonės, kurie sukurti tam daryti. Ačiū Pavelui už prisidėjimą ir šypsenas sukurtas mūsų dienai ;] Ieva ir Žilvinas: kad Jūsų diena būtų gražiausia, tegu visos gražiausios akimirkos būna šią dieną šalia jūsų. Tegu tas akimirkas palydi žmonės, kurie sukurti tam daryti. Ačiū Pavelui už prisidėjimą ir šypsenas sukurtas mūsų dienai ;] Ieva ir Žilvinas: kad Jūsų diena būtų gražiausia, tegu visos gražiausios akimirkos būna šią dieną šalia jūsų. Tegu tas akimirkas palydi žmonės, kurie sukurti tam daryti. Ačiū Pavelui už prisidėjimą ir šypsenas sukurtas mūsų dienai ;] Force One organizuotas renginys www.forceone.lt Force One organizuotas renginys www.forceone.lt Force One organizuotas renginys www.forceone.lt Force One organizuotas renginys www.forceone.lt Mums labai patiko kaip Pavel Belous pravedė Amber Trip Fashion Show renginį. Išraiškinga kalba, gera nuotaika, kontaktas su žiūrovais, bendravimas su renginio dalyviais – visa tai buvo svarbu ir kūrė šiltą atmosferą viso renginio metu. Dėkojame už puikiai atliktą darbą ir tikimės bendradarbiavimo ateityje. Amber Trip organizatoriai. (www.ambertrip.com) Mums labai patiko kaip Pavel Belous pravedė Amber Trip Fashion Show renginį. Išraiškinga kalba, gera nuotaika, kontaktas su žiūrovais, bendravimas su renginio dalyviais – visa tai buvo svarbu ir kūrė šiltą atmosferą viso renginio metu. Dėkojame už puikiai atliktą darbą ir tikimės bendradarbiavimo ateityje. Amber Trip organizatoriai. (www.ambertrip.com)
Mums labai patiko kaip Pavel Belous pravedė Amber Trip Fashion Show renginį. Išraiškinga kalba, gera nuotaika, kontaktas su žiūrovais, bendravimas su renginio dalyviais – visa tai buvo svarbu ir kūrė šiltą atmosferą viso renginio metu. Dėkojame už puikiai atliktą darbą ir tikimės bendradarbiavimo ateityje. Amber Trip organizatoriai. (www.ambertrip.com) Mums labai patiko kaip Pavel Belous pravedė Amber Trip Fashion Show renginį. Išraiškinga kalba, gera nuotaika, kontaktas su žiūrovais, bendravimas su renginio dalyviais – visa tai buvo svarbu ir kūrė šiltą atmosferą viso renginio metu. Dėkojame už puikiai atliktą darbą ir tikimės bendradarbiavimo ateityje. Amber Trip organizatoriai. (www.ambertrip.com) Lina ir Grzegorz: Mūsų atsiliepimai apie Tave patys geriausi, kartas nuo karto vis pasikalbame,pažiūrime foto vestuvių ir sakome, ką mes būtume darę be savo Pavelo....:-). Buvai mums kaip šeimos narys. Tas tikra tiesa. Linkime Tau neišsenkančios energijos, šmaikštumo, geros nuotaikos, kurią galėtum dalinti žmonėms. Lina ir Grzegorz: Mūsų atsiliepimai apie Tave patys geriausi, kartas nuo karto vis pasikalbame,pažiūrime foto vestuvių ir sakome, ką mes būtume darę be savo Pavelo....:-). Buvai mums kaip šeimos narys. Tas tikra tiesa. Linkime Tau neišsenkančios energijos, šmaikštumo, geros nuotaikos, kurią galėtum dalinti žmonėms.

  

Video